Nikako više od dva gola

Marko Kljaić • srijeda, 24.01.2007.

Varaždinci su u dosadašnjem dijelu priprema odigrali tri prijateljske utakmice i niti jednu nisu izgubili...

Prvu prijateljsku utakmicu Krojači su odigrali prošli četvrtak u Poreču protiv slovenskog Maribora i remizirali 2:2. Jučer su u Lendavi nadigrali slovenski prvoligaški klub Naftu. Varteks je poveo preko Semlera u 22. minuti, a izjednačio je Milošević u 38. U zadnjoj minuti prvog dijela Šafarić je postigao fenomenalan pogodak sa 30 metara. Varteks je dva poluvremena odigrao s dvije različite momčadi, ali pomoćni trener Samir Toplak ističe da su obje momčadi odigrale odgovorno i sa velikim htijenjem i da pripreme teku prema planu.

Danas su Varaždinci odigrali gradski derbi protiv četvrtoligaša Slobode. Na teren su istrčali igrači koji nemaju previše prilike u prvenstvu i ovo im je bila prilika da pokažu što znaju. Utakmica je završila pobjedom prvoligaša rezultatom 2:1. Begović je doveo Varteks u vodstvo u 15. minuti. Deset minuta nakon toga izjednačio je Gregorić, a pobjedu Varteksu donio je Prahić u 34. minuti. I ovu utakmicu vodio je Samir Toplak i ovaj puta je izrazio zadovoljstvo igrom svojih igrača.