Gradski derbi bez pobjednika

Marko Kljaić • četvrtak, 01.02.2007.

U Španjolskom nogometnom kupu Sevilla i Betis odigrali su bez pobjednika. Rezultat je bio onaj koji navijači najmanje vole, a i treneri obiju momčadi sigurno nisu zadovoljni njime...

Sevilla je danas bila poprište velikog gradskog derbija. FC Sevilla ugostila je Real Betis. Utakmica je bila sve samo ne lijepa. Prvu priliku, koja se u normalnoj utakmici ne bi mogla nazvati istom riječi imali su gosti, no Juanito je u 37. minuti bio prekratak. Slijedeća prilika dogodila se tek u 51. minuti kada je Fabiano zaprijetio Contrerasu ali je golman Betisa bio priseban. Najljepšu priliku na utakmici imala je Sevilla u 68. minuti no ubačaj Alfara nitko nije pratio i rezultat je ostao 0:0.

Copa del Rey, 1/4 finale, 1.2.2007: Sevilla - Betis 0:0.