Budimir potvrdio pobjedu

Branimir Korać • nedjelja, 04.02.2007.

Grci su ovog vikenda igrali susrete 20. kola nogometnog prvenstva, a među strijelce se upisao i bivši Hajdukovac Mario Budimir. Njegov Ergotelis u gostima je bio bolji od OFI-a s 3:1...

Mario Budimir postigao je svoj prvijenac u grčkom prvenstvu. Ovaj 20-godišnji bivši član Hajduka i Šibenika potvrdio je pobjedu Ergotelisa na gostovanju na Kreti postigavši treći pogodak u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Ergotelis je svladao OFI s 3:1. Poveli su gosti u 16. minuti preko Haxhija, a posao im je znatno olakšan već pet minuta kasnije kada Belevonis zarađuje crveni karton. U 23. minuti Junior iz jedanaesterca podiže na 2:0, a u 79. minuti domaćin preko Drulića ipak dolazi do smanjenja na 2:1. Pitanje pobjednika riješio je Budimir u sudačkoj nadoknadi.