Ascoli pao u završnici

Branimir Korać • subota, 20.01.2007.

U prvom susretu 20. kola talijanske Serie A Atalanta je u gostima svladala Ascoli s 3:1. Domaći igrači pali su u samoj završnici kada Atalanta pogocima Adriana u 84. i Donija u 86. minuti odlazi do pobjede...

Ascoli je upisao novi poraz koji ga još više udaljuje od cilja, ostanka u Serie A. Na svom travnjaku ugostio je Atalantu i ubilježio poraz 3:1. Gosti su poveli u 51. minuti preko Zampagne, ali domaćina u igru vraća u 73. minuti Paolucci izjednačujućim golom. Ipak u završnici Atalanta postiže još dva pogotka preko Adriana i Donija te uzima sva tri boda. Saša Bjelanović igrao je do 54. minute kada ga je zamijenio Perrulli.