J. Koreja - Maroko: Korejci u iščekivanju Rusa

Vedran Stilin • ponedjeljak, 22.01.2007.

Posljednje, treće kolo Skupine F Južna Koreja očekivano je uspješno razriješila protiv prolaznika na ovom Svjetskom prvenstvu Maroka…

Kao što se i očekivalo Koreja nije imala većih poteškoća u srazu s Marokom te je od samog početka susreta povećavala prednost da bi na poluvrijeme otišli s rezultatom 14:9. U nastavku je Južna Koreja još više pritisnula ovu afričku momčad te do kraja povisila razliku na 32:19.

Ipak, ova pobjeda će vrlo vjerojatno biti u konačnici tek pirova jer teško je vjerovati da Hrvatska u drugom današnjem dvoboju može svladati vrlo dobru Rusiju s 20 i više pogodaka razlike. Samo u tom slučaju bi Korejci vidjeli drugi krug s obzirom da su jučer teško poraženi od naših reprezentativaca 41:23.

Najbolji danas u korejskom sastavu bili su Chi-Hyo Cho s osam pogodaka i Jae-Woo Lee sa šest golova i sedam asistencija. Kod Marokanaca najviše je zabio Tarek El Goundoul (5).