Dinamovi Umjetnici ponovno nemoćni

Zoran Zdelar • nedjelja, 04.02.2007.

Trener Branko Ivanković i na turskom dijelu priprema odlučio je organizirati kratku utakmicu sastavljenu od igrača Umjetnika i Šljakera. Ponovno su vrlo uvjerljivo slavili Šljakeri...

Dinamo je tijekom prvog dijela priprema u Međugorju odigrao međusobnu utakmicu, a trener Branko Ivanković igrače je podijelio na Umjetnike (ofenzivce) i Šljakere (defanzivce). Slavili su tada potonji, a isti slučaj odvio se i jučer u turskoj Antalyji.

Na skraćenom terenu ponovno su se sastali Umjetnici i Šljakeri, ali umjesto da su se Umjetnici osvetili za poraz iz Međugorja, doživjeli su još teži. Šljakeri su ih u oba poluvremena od po 15 minuta u potpunosti nadigrali i zasluženo slavili s čak 4:0. Nakon samo četiri minute igre već su pala dva pogotka. Strijelac prvog bio je Dino Drpić u trećoj minuti, a minutu kasnije mrežu Lončarića trese Hrvoje Čale.

U listu strijelaca upisao se čak i treći Dinamov vratar Tomislav Vranjić u 15. minuti, a posljednji pogodak djelo je Ognjena Vukojevića u 21. minuti.

Šljakeri: Turina, Ćorluka, Čale, Drpić, Mamić, Vukojević, Pokrivač, Carlos, Havojić, Vranjić, Schildenfeld.

Umjetnici: Lončarić, Mikić, Modrić, Jertec, Vugrinec, Sammir, Tomić, Tadić, Kelava, Pandev, Eduardo.

Danas s početkom u 15 sati Dinamo igra svoju posljednju pripremnu utakmicu u Beleku na igralištu Roxos. Na suprotnoj strani terena naći će se japanski Jeff United pod vodstvom Amara Osima.