Barcelona teško stradala

Petar Plevnik • petak, 23.02.2007.

U prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka, Flensburg je na domaćem parketu pregazio Barcelonu sa 31:21, napravivši tako veliki korak prema plasmanu među četiri najbolje momčadi...

Iako je bilo za očekivati kako će Barcelona Flensburg napustiti poražena, malo tko se nadao da će se Katalonci u Blaugranu vratiti sa minusom od 10 pogodaka.

U prvom dijelu Barcelona je držala priključak s Nijemcima (13:10), no u nastavku susreta uslijedila je prava katastrofa gostiju. Prednost domaćina rasla je iz minute u minutu i Flensburg na krilima vratara Beutlera, koji je do kraja susreta skupio 22 obrane, te Christiansena sa 13 pogodaka, na kraju dolazi do 31:21.

Unatoč ozljedi, u redovima domaćina nastupio je Blaženko Lacković i postigao dva pogotka, dok je za goste Venio Losert upisao devet obrana (dva sedmerca), a Igor Vori postigao dva pogotka.

U preostalim susretima četvrtfinala sastaju se: Ciudad Real - Portland San Antonio, Valladolid - Gummersbach, Veszprem - Kiel.