Leko zabio, Brugge izgubio

Branimir Korać • subota, 28.04.2007.

U Belgiji se ovog vikenda igra 31. kolo, a vodeći Anderlecht i Genk igrat će tek u nedjelju. U subotu je igrano šest susreta, Club Brugge ubilježio je još jedan rezultataski posrtaj unatoč pogotku Ivana Leke...

Bez ozlijeđenog Boška Balabana Club Brugge poražen je na gostovanju kod Westerloa 2:1. Ovim porazom Brugge je stavio pečat na lošu sezonu i oprostio se od borbe za ulazak u europkse kupove.

Na gostovanju kod Westerloa poveli su u 31. minuti preko bivšeg kapetana Hajduka Ivana Leke. Međutim svega dvije minute trajalo je slavlje gostiju. U 33. minuti Tosin Dosunmu poravnava na 1:1 i vraća domaćina u utakmicu. U drugom dijelu u 71. minuti Westerlo dolazi do potpunog preokreta i pogotkom Ludwina Van Nieuwenhuyzea uzima sva tri boda.