Pobjeglo nam prvo mjesto

Zoran Zdelar • srijeda, 23.05.2007.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija jučer je u Slovačkoj s vršnjacima odigrala tek 1:1. Neriješenim rezultatom izmaknulo nam je prvo mjesto u Alpe-Adria Mirop Kupu...

Mlada hrvatska reprezentacija uzrasta do 20 godina nastupala je jučer u Slovačkoj protiv svojih vršnjaka u posljednjoj utakmici Alpe-Adria Mirop Kupa. U slučaju pobjede završili bi na prvom mjestu, no mlade hrvatske nade uspjele su odigrati tek neriješeno.

Slovaci su na domaćem terenu prvi poveli nakon točno pola sata igre. Doveo ih je tada u vodstvo Harsani, a u 58. minuti njegov pogodak poništava Hajdukov Bušić. Izbornik Dražen Ladić očekivao je ipak bolju prezentaciju svojih nogometaša, stoga je ostalo malo razočaran po završetku utakmice.

Prvo mjesto zadržali su tako susjedi Mađari, dok smo mi s bodom manje završili na drugoj poziciji. Susret su započeli Vargić, Vida, Mišić, Pamić, Kerić, Božić, Duspara, Bošnjak, Dinjar, Bušić, Rukavina. U nastavku utakmice priliku su još dobili Barišić i Begović.

Slovačka – Hrvatska 1:1.