Automoto

Četverociklisti okupirali Samobor

Sportnet • nedjelja, 01.07.2007.

Na superkros stazi u Samoboru održana je druga utrka domaćeg prvenstva za četverocikle. Pred oko 500 gledatelja u organizaciji MK Samobor nastupilo je preko 30 vozača četverocikala iz Hrvatske i Slovenije...

Najbrži, te trostruki pobjednik, dvaput u najjačoj klasi Q4, te Superfinalu, bio je domaći vozač Vedran Gorišek, koji je ove sezone osvojio 17. mjesto u utrci europskog prvenstva za četverocikle. Uz njega, u obje vožnje glatko je slavio u klasi Q3 Kristijan Bratanić (također MK Samobor, Janbo), ispred klupskih kolega Nenada Šogorića i Ivana Šeba.

Kod mlađih uzrasta, u klasi Q1, do 50 ccm pobijedila je Martina Brdarić (Samobor, Janbo) ispred klupskog kolege Josipa Kozarića (Tifon tim). Šlag na klupski uspjeh dodao je i Bojan Jerman (Samobor, Janbo) dvostrukim slavljem ispred Michaela Šterna (Rukokaža) u klasi Q2.

Sljedeća utrka prvenstva bit će za dva tjedna u Ključu Brdovečkom.