Trećeligaš Zagora namučio Šibenik

Ivana Jurica • četvrtak, 23.08.2007.

Pred vrlo važan prvenstveni susret sa varaždinskim Varteksom nogometaši Šibenika odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu. Iako su sa 2:1 pobijedili trećeligaša Zagoru iz Unešića, opet je bilo previše pogrešaka u igri ...

Od prve minute zaigrao je i Kamerunac Tabi koji bi u subotu trebao upisati i prve službene minute u šibenskom dresu. Napad su predvodili oporavljeni Ermin Zec i junak iz Zaprešića Marin Batur. Batur je i jučer jednom poentirao (5'), a drugi je pogodak djelo Grizelja (70'). Za goste je gol iz slobodnog udarca postigao Antonio Bumbak (30'), igrač Šibenika koji je posuđen Zagori.

Igrači Zagore, mahom bivši juniori Šibenika, dobro su namučili Kalinićevu momčad. Šibenčani su pokušavali do gola doći preskakanjem igre, odnosno visokim loptama na omalene napadače. Jasno je da u tome nisu uspijevali. Vezni je red opet bio nedorečen.

Mnogo će toga Šibenikovi igrači morati popraviti do subote i dolaska Varteksa. Jer Varteks se mora pobijediti. Tri boda uoči sljedećeg kola i gostovanja u Vinkovcima su imperativ. Svaki drugačiji scenarij mogao bi imati dalekosežne posljedice.