Marin Vuković • četvrtak, 20.09.2007.

Hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva sinoć je ispisao novu stranicu karijere, postigavši svoj prvi pogodak u Ligi prvaka i potvrdivši pobjedu Arsenala nad dvostrukim osvajačem Kupa Uefe, španjolskom Sevillom. Pogledajte video Eduardovog pogotka...

U susretu dviju momčadi koje prema mnogima igraju najljepši nogomet u Europi daleko je uspješniji bio Arsenal i slavio s visokih 3:0. Iako je Eduardo veći dio utakmice odsjedio na klupi, nije ga smetao niti ulazak u igru tek šest minuta prije kraja.

Nakon pogreške Federica Fazia u drugoj minuti sudačke nadoknade, loptu je uzeo Aleksandr Hleb, uposlio Cesca Fabregasa, a ovaj pronašao usamljenog Eduarda kojemu nije bilo teško zatresti praznu mrežu.