Ostali sportovi

Zanimljivo u Velikoj Gorici i Vukovaru

Goran Tomičić • ponedjeljak, 26.11.2007.

Azena je u neizvjesnom dvoboju protiv Kaštele DC stigla do treće ovosezonske pobjede, a Grobničan je slavio u Vukovaru. Pivovara je i nakon sedam kola zadržala maksimalan učinak...

U zanimljivoj i borbenoj utakmici Azena je ipak bila bolja od Kaštela DC. Gošće su bile spretnije u prvom setu, no uvjerljivo izjednačenje u drugom setu je usmjerilo dvoboj. Azena je u trećem setu sigurnom igrom došla do vodstva, no Kaštelanke su minimalnom razlikom uzele još jedan set. U petom setu proradio je blok Azene i sve je bilo gotovo za deset minuta.

Grobničan je u Vukovaru igrom bez mnogo grešaka poveo 2:0. Vukovarke su na sličan način smanjile, a u četvrtom setu su agresivnom igrom uspjele izjednačiti. U posljednjem setu domaćima je ponestalo snage i iskusne igračice Grobničana su to iskoristile.

Slika 1 od 2.

OTP Banka Pula nije imala većih problema protiv Vibrobetona u svojoj dvorani. Gošće su u prvom setu pružile dobar otpor, ali više od toga nisu mogle i domaće su ubilježile uvjerljivu pobjedu.

Pivovara je i nakon sedam kola maksimalna, a Mladost iz Duge Rese nije imala gotovo nikakvih izgleda u Osijeku. Domaće su u prvom setu pobijedile čak 25:5, a Dugorešanke su u drugom setu pružile bolju igru, ali to nije bilo dovoljno. Treći set bio je potvrda rutinske pobjede Pivovare. Dvoboj Šibenika i Zagreba je odgođen, a termin će biti naknadno određen.