Nevjerojatni Massey, Žuži "mrvice"

Bojan Poturica • subota, 01.12.2007.

Prve četiri utakmice sedmog kola grčke košarkaške lige donijele su tešku pobjedu Arisa nad AEL-jem gdje je briljirao krvnik Cibone Jeremiah Massey...

Aris je teškom mukom stigao do pobjede protiv AEL-ja. Nakon +6 na poluvremenu, sudionici Eurolige gubili su 50:46 nakon tri četvrtine. Predvođeni odličnim Masseyem, Aris je na kraju slavio 72:70. Krvnik Cibone postigao je 30 koševa uz devet skokova, a najveću pomoć imao je u Wrightu (17 koševa).

Jurica Žuža doživio je poraz sa svojim AGOR Almecom na gostovanju kod AEK-a. Domaćin je slavio 83:74. Tapoutos (22 koša, 7 skokova) i Wesson (21 koš, 8 skokova) su najzaslužniji za pobjedu AEK-a. Žuža je na terenu proveo osam minuta i 50 sekundi. Nije zabio niti jedan koš (šut iz igre 0/2), a uhvatio je jedan skok.

Grčka liga, 7. kolo:
AEP Olympias - PAOK 83:76, Aris - AEL 72:70, AEK - AGOR Almeco 83:74, Panionios - Panellinios 78:60.