Podravki opet visoka pobjeda

Maja Čeko • četvrtak, 13.03.2008.

Zbog uzvratne utakmice četvrtfinala Kupa pobjednica kupova koju igra u subotu protiv Jolidon Cluja, Podravka je svoju utakmicu 20. kola protiv Sesveta odigrala nešto ranije i upisala svoju 19. pobjedu u prvenstvu...

U prvom dijelu utakmice malo tko je očekivao da će rezultat u 16. minuti na semaforu još uvijek pokazivati izjednačen rezultat između Podravke i Sesveta. No, ubrzo Podravka radi seriju od 5:0 i po običaju završava poluvrijeme s velikom prednosti. Ovaj put bilo je to devet golova razlike.

Drugo poluvrijeme također je prošlo u znaku Podravke koja stvara sve veću i veću razliku da bi utakmicu završili s trinaest golova prednosti.

Kod Podravke je najefikasnija bila Miranda Tatari koja sa sedam pogodaka brusi formu za nadolazeći uzvrat sa Rumunjkama, a kod Sesveta je s osam pogodaka najbolja bila Ivana Milić.