Ostali sportovi

Hrvoje Miholjević osvojio Fruli-Venezia-Giuliju

Maja Giljanović • ponedjeljak, 12.05.2008.

41. mjesto u posljednjoj, petoj 149 kilometara dugoj etapi od Alessa do Pontebbe i 23 sekunde zaostatka za pobjednikom (Marangonijem) dostajalo je Hrvoju Miholjeviću za obranu vodstva osiguranog dan ranije osvajanjem Monte Matajura...

Mlađem bratu Liquigasovog Vladimira trijumf u ukupnom vremenu 17:36.01 prva je pobjeda na višeetapnim utrkama, a njegovoj je momčadi - BK-u Loborika - također prvijenac.

Iza Riječanina na drugo se mjesto plasirao Slovenac Robert Vrečer, a treći je 46. izdanje Utrke koja je 7. startala u Ormelleu i na kojoj je inače Miholjević prije četiri godine osvojio drugo mjesto stigao Talijan Luca Gasparini.

Tomislav Dančulović je, pak, osvojio 20. mjesto, a Emanuel Kišerlovski 30. od 128 koliko ih je završilo utrku.