Debi Vukojevića za Dynamo

Mihaela Bradovski • nedjelja, 06.07.2008.

Hrvatski nogometni reprezentativac i bivši "modri" Ognjen Vukojević, jučer je u pripremnoj utakmici u Austriji upisao svoj prvi nastup za kijevski Dynamo...

Ukrajinska je momčad rezultatom 4: 1 bila bolja od trećeplasirane momčadi poljske lige, a naš je reprezentativac zaigrao od prve minute. U 81. minuti zamijenio ga je mladi napadač Roman Zozulja. Osim Vukojevića u momčadi Dynama zaigrao je i Goran Sablić. Sablić se u ukrajinski klub vratio sa posudbe u Hajduku, a u jučerašnjem je susretu zaigrao u drugom poluvremenu.

Artem Milevski postigao je hat-trick na susretu (62., 80. i 85. minuta), dok je prvi pogodak dijelo Tiberia Ghioane na samom kraju prvog dijela. Jedini pogodak za poljake, onaj za 1:1 postigao je Radoslaw Majewski u 55. minuti susreta.