Osječani natrpali mrežu Pforzheima

Petar Plevnik • srijeda, 09.07.2008.

Nakon pobjeda protiv Koblenza i Gossaua, nogometaši Osijeka upisali su još jednu pobjedu na pripremama u njemačkom Ruitu. Prema očekivanjima, domaći niželigaš Pforzheim pokazao se nedoraslim protivnikom...

Mrežu domaćina načeo je Antonio Hrnčević u 22. minuti, da bi tri minute prije odlaska na odmor kapetan Valentin Babić pogotkom s bijele točke udvostručio prednost bijelo-plavih.

U nastavku susreta 100-tinjak gledatelja na Brötzinger Tal stadionu vidjelo je još pet pogodaka, svih pet u mreži Pforzheima. Todorčev je u 55. minuti povisio na 3:0, samo minutu kasnije Hrnčević zabija svoj drugi, a Osijekov četvrti pogodak za 4:0, da bi mrežu domaćina do kraja susreta još pogađali Šolić (59.), Prijić (66.) te Barišić u 66. minuti za konačnih 7:0 za Osijek.

Sljedeći protivnik Osijeka biti će švicarski drugoligaš Schaffhausen, a susret je na rasporedu u petak 11. srpnja.