Croatia Sesvete minimalno protiv Karlovca

Goran Tomičić • petak, 11.07.2008.

Na Bjelolasici su zanimljivu prijateljsku utakmicu odigrali Croatia Sesvete i Karlovac. Ljupko Petrović je na klupi prvoligaša iz Sesveta debitirao pobjedom 1:0, a Karlovac je pružio jako dobru igru...

Jedini pogodak je postignut već u četvrtoj minuti, kad je Maruna iskoristio neopreznost karlovačke obrane i uposlio Šesta, a on je svladao Grabovca. Šest je u 33. minuti mogao povisiti, no loše je reagirao u izglednoj prilici.

Momčad Igora Pamića je mnogo bolje krenula u drugih 45 minuta. U 51. minuti je Lišnić iz dobre situacije pucao preko gola, a vrijedi izdvojiti i sjajnu intervenciju Radoša nakon pokušaja Kekeca nekoliko minuta kasnije. U posljednjih pola sata je Karlovac imao inicijativu, no Croatia je ipak sačuvala mrežu.

Navijači Karlovca su s velikim nestrpljenjem očekivali subotnje gostovanje Rijeke, no trener Mladen Ivančić je putem telefona otkazao utakmicu, a za tu odluku nije ponudio nikakvo objašnjenje.

Prijateljska utakmica: Croatia Sesvete - Karlovac 1:0

Croatia Sesvete: Šimić, Juroš, Čičak, Landeka, Polovanec, Agić, Čižmek, Šest, V. Petrović, Alesandro, Maruna (još su igrali: Radoš, Mamić, Alić, Pilipović, Mus, Sušak, Lorenzo, Benčak i Šaban)

Karlovac: Grabovac, Barić, Jerneić, Fumić, Matika, Stambolija, Dujanić, Štefančić, Rac, Pamić, Prpić (još su igrali: Skočibušić, Mikoci, Vrbanić, Hasnek, Amić, Drmić, Šimunić, Paracki, Sinković, Kekec i Lišnić)