Karlovac nadigrao Segestu

Goran Tomičić • srijeda, 23.07.2008.

U prvoj pripremnoj utakmici na domaćem terenu Karlovac je svladao Segestu 1:0. Momčad Igora Pamića odigrala je jako dobru utakmicu i pobjeda je mogla biti uvjerljivija...

Karlovac ima iznimno kvalitetnu momčad, a to je potvrđeno u pripremnoj utakmici protiv Segeste. Igrači novog drugoligaša su pred svojim navijačima potpuno nadigrali Bogdanovu momčad. U 18. minuti će Čučić obranio pokušaj Zvonka Pamića s bijele točke. Jedini pogodak postigao je Rac u 30. minuti, kad se veličanstvenim driblinzma oslobodio trojice gostujućih igrača i rutinski svladao Čučića.

Igor Pamić može biti potpuno zadovoljan igrom svoje momčadi koja se odličnim izdanjem predstavila svojim navijačima, dok Srećka Bogdana očekuje još mnogo posla.

Iduća pripremna utakmica Karlovca na rasporedu je 26. srpnja, a na stadionu Branko Čavlović-Čavlek će gostovati Moslavina. No, Igor Pamić je ovih dana dobio i jednu lošu vijest. Od tajnika Nevena Šprajcera saznali smo da će stoper Goran Drmić zbog ozljede koljena propustiti jesenski dio sezone, a danas ili sutra će biti operiran u Lovranu.

Prijateljska utakmica: Karlovac - Segesta 1:0

Karlovac: Grabovac, Barić, Pofiček, Fumić, Pukec, Paracki, Dujanić, Pamić, Prpić, Štefančić, Rac (još su igrali: Skočibušić, Lišnić, Šimunić, Vrbanić, Brozović, Amić, Vrnoga, Sopčić, Bagić i Matika)

Segesta: Čučić, Barišić, Buinac, Šoljić, Zekić, Horvat, Kutleša, Pek, Bajto, Baglama, Jurjević (još su igrali: Boromisa, Krmpotić, Godfroid, Puljić, Gajdek, Oštrić, Gačeša, Bača, Milinković, Dujmović i Deronjić)