T-Mobile Bundesliga, 4. kolo, 25.07.2008, 20:30 h
LASK 3:2 Austria Karnten
Austria Karnten

LASK sigurno do vrha

Goran Tomičić • petak, 25.07.2008.

U prvoj utakmici četvrtog kola austrijske Bundeslige LASK je pred svojim navijačima svladao Austriju Kärnten i stigao na vrh ljestvice. Andrej Panadić je tako stigao do prve domaće pobjede...

LASK je za pogodak trebao samo tri minute. Salmutter je pronašao Kleina, a on je poslao loptu u Schranzovu mrežu. Mayrleb je u 21. minuti lijepo okrunio kontru i Panadićeva momčad je imala dva pogotka prednosti, a pobjeda je osigurana devet minuta kasnije, kad je Saurer ubacio za Mayrleba, koji je glavom postigao svoj drugi pogodak.

Gosti su u završnici uspjeli ublažiti poraz. Nuhiu je u 83. minuti iskoristio sjajnu asistenciju Junuzovića i svladao Čavlinu. Četiri minute kasnije je Nuhiu uposlio Challea, a on je postavio konačnih 3:2. Čavlina i Vastić odigrali su cijelu utakmicu, a Mijatović nije nastupio.