Croatia Sesvete uvjerljiva

Goran Tomičić • četvrtak, 21.08.2008.

Croatia Sesvete je u Buzinu svladala domaću Mladost 5:1. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je udarna momčad sesvetskog prvoligaša rutinski kažnjavala greške domaće obrane, no i županijski prvoligaš je imao svojih prilika...

Kljaić je u otvaranju utakmice imao sjajnu priliku, ali reagirao je jako loše. Kazna je stigla već u sedmoj minuti, kad je Vojnović načeo domaću mrežu. U 15. minuti se u strijelce upisao Juroš, a Šušak je već u idućoj minuti pogodio za 3:0. Mladost je smanjila preko F. Cvetkovića, a u strijelce su se u drugom dijelu upisali Palić i A. Petrović.

Momčad Ljupka Petrovića tako je uvjerljivom pobjedom bar djelomično vratila samopouzdanje nakon šokantne utakmice u Zaprešiću. To će biti jako važno u teškoj nedjeljnoj utakmici protiv Rijeke.

Prijateljska utakmica: Mladost Buzin - Croatia Sesvete 1:5

Croatia Sesvete: Šimić, Mamić, Mus, Čičak, Landeka, Pilipović, Tabi, Šušak, Vojnović, Juroš, Šaban (još su igrali: Radoš, Jurakić, Benčak, A. Petrović, Katanec, Palić i Brkić)