Bjelanović pomogao s dva pogotka

Zoran Zdelar • subota, 29.11.2008.

Nekadašnji član Zadra, Dinama, Istre i Varteksa s dva je pogotka pomogao svojoj Vicenzi u svladavanju Grosseta...

Nije Nikica Jelavić jedini hrvatski napadač koji je danas postigao dva pogotka. Jednak učinak imao je i nekadašnji napadač zagrebačkog Dinama Saša Bjelanović, koji je u Hrvatskoj još bio i član Zadra, Istre te Varteksa.

Nogometaš koji je ubilježio i jedan nastup u dresu hrvatske seniorske reprezentacije s dva je pogotka doprinio pobjedi svoje Vicenze u dvoboju s Grossetom.

Bjelanović je odigrao ukupno 85 minuta, a trenutno bolje plasiranom protivniku mrežu je zatresao u 24. minuti za 2:0 te u 52. minuti postavivši konačnih 5:0.

Vicenzi je ova pobjeda donijela deveto mjesto na ljestvici Serie B s ukupno 23 boda nakon 16 odigranih kola. Vodeći Sassoulo ima tek pet bodova više.