Županijski obračun bez pobjednika

Ante Jukić • utorak, 02.12.2008.

Cibalia i Vukovar '91 "podijelili su bodove" u prijateljskoj utakmici odigranoj u utorak u Vinkovcima...

Cibalia - Vukovar '91 1:1

Prijateljska utakmica

CIBALIA: Antolović, Radas, Medvid, T. Šimunac, Kelić, Čulo, Andričević, I. Babić, Čuljak, Grgić, Kujundžija (još su igrali: Matković, Koledić, Kiš, Butko, Bukmir, Pejaković, Hrgovčić, Mazalović

VUKOVAR '91: Brkić, Smolčić, Malecki, Nimčević, B. Babić, Majer, Panić, Anić, Spasić, Mišić, Šarčević (još su igrali: Maslov, Genić, Filipović, Čalić, Budeš, Nađ, Šekuljica

Nebesko-plavi dres ovog puta obukli su oni koji inače dobivaju slabiju minutažu, ali i igrači na posudbi, te nekolicina zanimljivih momaka iz vinkovačkog bazena, koje je stručni stožer Cibalije želio vidjeti na djelu. S obzirom da je Vukovar '91, inače član 3. HNL - Istok, nastupio u najjačem sastavu, bila je to izjednačena utakmica, okončana s miroljubivih 1:1.

Pogotkom iz jedanaesterca Cibaliju je u vodstvo u 18. minuti doveo Ivan Babić, dok je konačan rezultat 15 minuta prije kraja postavio Spasić.