Vodeni sportovi

Mladosti samo bod

Hrvoje Vuković • subota, 13.12.2008.

Vaterpolisti Mladosti nisu uspjeli odnijeti kompletni plijen u drugom kolu Eurolige. Mladostaši su na gostovanju kod Barcelonete odigrali 7:7 i tako izgubili važne bodove u borbi za četvrtfinale...

Barceloneta – Mladost 7:7 (3:2, 2:2, 1:2, 1:1)

Barceloneta: Garcia V., Miller, Martín, Trbojević 1, Espanol 1, Miguell, Ivović 2, Delgado, Valles, Perrone F. 1, Fernández, Garcia X. 2, Lopez, trener: Martín

Mladost: Pavić, Burić, Martinić, Vrdoljak 2, Paškvalin, Franković, Herceg 2, Lončar, Karač 1, Muslim 1, Hinić 1, Buljubašić, Živković, trener: Bonačić

: Koganov (Azerbejdžan), Ćirić (Srbija)

Euroliga, 2. kolo, skupina B:
Barceloneta - Mladost 7:7

Nakon pobjede protiv Budvanske Rivijere, vaterpolisti Mladosti nisu uspjeli dohvatiti nova tri boda protiv Barcelonete u gostima. Španjolci su kontrolirali igru prvih 16 minuta i cijelo vrijeme držali vodstvo, da bi tek u trećoj četvrtini naši poveli sa 5:6. Nažalost, domaćini su do kraja treće četvrtine izjednačili na 6:6, pa se u posljednjih osam minuta ušlo bez prednosti.

U zadnjoj četvrtini povela je Mladost pogotkom Hrvoja Hercega, da bi odmah potom Barceloneta izjednačila na konačnih 7:7 golom Garcije. Do kraja utakmice više nije bilo pogodaka i tako Mladost zasad drži prvo mjesto sa četiri boda.