"Žuti" čekali kraj pa pobijedili

Mihaela Bradovski • srijeda, 07.01.2009.

Peti susret dana odigrale su dvije poražene momčadi u prvim dvobojima, Inter i Osijek. Osječani su gotovo cijeli susret bili bliže pobjedi, no "žuti" su u svega par posljednjih minuta preokrenuli rezultat i došli do prvih bodova...

Nakon što su im nogometaši Zagreba očitali pravu nogometnu lekciju, Osječani su u drugi susret ušli prilično raspoloženi. Već u prvoj minuti poentirao je Valentin Babić. U osmoj minuti Babić je oprobao reflekse Interovog vratara Delača, a na obranjenu loptu izašao je Pušić i zabio glavom za 2:0 svoje momčadi.

I u nastavku su Osječani bili bolja momčad na terenu. U 14. minuti u sredinu je ubacio Hrnčević, a pucao Vida. Od svega samo nova obrana vratara "žutih". Za smanjenje rezultata pobrinuo se Jonjić u 17. minuti. Lopta je u mrežu prošla kroz noge vrataru Karduma.

Interovi su se nogometaši nakon tog pogotka potpuno probudili i do kraja stigli do pobjede. U 21. minuti u listu strijelaca upisao se Rašić, a samo minutu kasnije i njegov suigrač Šarić. Točku na i, nakon kontre svoje momčadi, postavio je Dubois.

Dvoransko prvenstvo 1. HNL, 2. kolo: Inter - Osijek 4:2