Hajduku i druga pobjeda u Dubrovniku

Antonija Pavlić • nedjelja, 18.01.2009.

Reprizu listopadskog ogleda u osmini finala Kupa Hrvatske odigrali su danas u Dubrovniku Hajduk i Konavljanin, ovaj puta u prijateljskom tonu. Slavio je Hajduk s rezultatom 3:0, a utakmicu su, umjesto gripom zahvaćenog Ante Miše, s klupe vodili Tonči Gabrić i Ivica Buljan...

Po drugi put u dva dana nogometaši Hajduka slavili su pobjedu na pripremnim susretima u Dubrovniku. Nakon što su jučer nadigrali županijskog ligaša istog imena s 2:0, Bijeli su se danas prikazali i u puno boljem svjetlu, svladavši svoje stare znance, Konavljanin, s 3:0.

Umjesto gripom zahvaćenog Ante Miše, današnji su susret s klupe za pričuve zajedničkim snagama vodili Tonči Gabrić i Ivica Buljan, dok su na travnjaku također zbog gripe nedostajali Josip Skoko i Mario Tičinović.

Vezane vijesti

Utakmicu su Hajdukovci riješili u praktički 20-ak minuta, kada su Oremuš i Tomasov, pogocima u 9. i 11. minuti osigurali Majstoru s mora pristojnu prednost na poluvremenu. Tempo igre prilično je pao u drugoj etapi susreta, jednim dijelom razlog tomu bile su i velike rošade u obje momčadi, a drugim i težak teren, koji je uvelike sprječavao igrače u intenzitetu i ljepoti igre.

Konačan rezultat postavio je 10-ak minuta prije kraja svojim drugim zgoditkom na susretu Mirko Oremuš...