Klasnić se vratio na teren

Maja Giljanović • subota, 24.01.2009.

Hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić odigrao je svoje prve minute nakon pauze zbog ozljede zadobivene 20. prosinca...

Klasnić je u 19. kolu Le Championnata protiv Sochauxa ozlijedio desno koljeno da bi ga trener Elie Baup nakon uspješno provedene rehabilitacije, što individualno u Njemačkoj, što sa suigračima, vratio u momčad na prijateljskoj utakmici Nantesa i Nimesa pred 1000 gledatelja na Stade des Costieres u Nimesu.

Kanarinci su izgubili 2:1, a jedini gol za Nantes je Vainqueurov u 63. minuti nakon vodstva drugoligaša od 2:0.

Naš je Klasnić odigrao drugih 45 minuta, nijednom nije ozbiljnije zaprijetio vrataru Gimenezu, ali nakon još tjedan dana treninga zasigurno će biti spreman istrčati u jedanaestorici Nantesa na gostovanju u Le Mansu 31. siječnja.