Mihaela Bradovski • nedjelja, 02.08.2009.

U prijateljskom dvoboju igranom u Pasadeni, proračunom najbogatija američka momčad Los Angeles Galaxy poražena je od europskog viceprvaka Barcelone 2:1...

Barcelona je u kalifornijskoj Pasadeni porazila LA Galaxy 2:1. U dobrom dvoboju pred više od 90 tisuća gledatelja LA je prijetio do samog kraja, ali nije uspio izvući remi protiv ipak kvalitetnijeg protivnika.

Španjolci su poveli već u 11. minuti susreta kada je Leo Messi pucao prema Galaxyjevim vratima, lopta se odbila od domaćeg braniča DeLaGarze, ali samo do Pedra Rodrigueza koji ju šalje iz blizine u mrežu.

Vezane vijesti

Do poluvremena je Galaxy izjednačio preko Davida Beckhama iz slobodnog udarca. Inače, Beckham je dočekan salvom zvižduka zbog izjava koje je davao u posljednje vrijeme i navijači LA-a blago rečeno nisu bili oduševljeni time.

U drugom dijelu Barca je stigla do pobjede, a pobjednički pogodak djelo je mladog Jeffrena Suareza koji je iskoristio odlično dodavanje Sergija Busquetsa te donio Barceloni pobjedu.