Klasnić osigurao Nantesu bod

Borna Rupnik • srijeda, 19.08.2009.

Hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić i drugu se utakmicu zaredom upisao među strijelce. Svojim je pogotkom Nantesu osigrao bod u Vannesu...

Nakon što je postigao pogodak u domaćoj pobjedi Nantesa nad Clermontom (3:2), Ivan Klasnić bio je strijelac i na gostovanju svoje momčadi kod Vanna.

Protivničku je mrežu zatresao na samome početku susreta, u trećoj minuti, a Vannes je na konačnih 1:1 izjednačio preko Gimberta tri minute prije isteka vremena.

No, treba istaknuti da su "Kanarinci" gotovo cijelu utakmicu, od 14. minute, igrali s igračem manje - crveni je karton dobio Mareval.

Ivan Klasnić odradio je cijeli dvoboj, a Nantes je u prva tri kola ostvario vrlo uravnotežen učinak - ima pobjedu, remi i poraz. Za vodećima zaostaju pet bodova.