Liga prvaka - Skupina A, 5. kolo, 11.11.2009.
A.C. PAOK 27:37 Cuatro Rayas Valladolid
Cuatro Rayas Valladolid

Chuchi Martinez postigao čak 17 golova

Matej Milanović • srijeda, 11.11.2009.

U prvoj utakmici petog kola skupine A rukometne Lige prvaka Valladolid je došao do lagane pobjede na gostovanju u Grčkoj sa 37:27. Nevjerojatnu je utakmicu imao Chuchi Martinez koji je postigao čak 17 golova...

PAOK nije skupio još niti jedan bod u ovogodišnjoj Ligi prvaka te je samim time gostujući Valladolid u susret ušao kao izraziti favorit. Gosti su već nakon pet minuta imali 4:0, a na polovici prvog djela i 12:5. Grcima nije nikako uspijevalo primiriti goste koji su na poluvrijeme otišli sa 23:11.

U nastavku utakmice su gosti imali i po 13 pogodaka prednosti, no u konačnici je PAOK smanjio na 37:27. Heroj utakmice je kod Valladolida bio Chuchi Martinez koji je postigao nevjerojatnih 17 golova, od čega samo tri sa sedam metara i čak 14 iz igre. Uz njega je sjajan bio i Milosavljević sa devet golova od kojih dva iz sedmeraca. Kod PAOK-a su pak po sedam zgoditaka postigli Riganas i Kokomis.

U idućem kolu odigrat će se uzvratna utakmica ovog dvoboja. Valladolid može slobodno već upisati bodove i na utakmici s PAOK-om odmarati najvažnije igrače.