Borna Rupnik • četvrtak, 31.12.2009.

Club Brugge rutinski se obračunao s Kortrijkom u posljednjem ovogodišnjem kolu belgijskom prvenstva, a svoj je obol dao i mladi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić...

Ivan Perišić ponovno se upisao na listu strijelaca Club Bruggea. Njegov je klub bez većih problema svladao Kortrijk 4:1, a hrvatski je nogometaš zabio drugi gol, u 23. minuti susreta.

Club Brugge je poveo preko Dirara već nakon deset minuta igre, a dašak neizvjesnosti unio je domaći igrač Banteke u 31. minuti. Međutim, Perišićevi su suigrači Kouemaha i Geraerts riješili sve dileme sredinom drugog poluvremena.

Anderlecht je pobjedom nad Waregemom ostao prvi na tablici, s tri boda prednosti pred Club Bruggeom. Oba je pogotka za Dinamovog protivnika iz Europske lige postigao De Sutter.