Sigurno Dinamovo slavlje u Grudama

Borna Rupnik • srijeda, 27.01.2010.

Nogometaši Dinama upisali su u utorak u Grudama još jednu pripremnu pobjedu i tako okončali hercegovački dio priprema...

Pred oko dvije tisuće zainteresiranih, Dinamo je u Grudama svladao istoimenog bosanskohercegovačkog niželigaša rezultatom 3:1 te se u srijedu vraća u Zagreb u pobjedničkom ritmu.

Mrežu domaće momčadi načeo je Čileanac Pedro Morales nakon dodavanja u Hercegovini vrlo aktivnog Šime Vrsaljka, mladića koji se silno trudi opravdati priliku koju je dobio u plavom dresu. U 14. minuti Morales je pogodak glavom pripremio Ivici Vrdoljaku.

Dinamova mladost na djelu je bila i u 56. minuti utakmice, kada Domagoj Antolić za treći pogodak asistira Andreju Kramariću, a počasni je gol za Grude pet minuta poslije ubilježio Mikulić.

Trener Krunoslav Jurčić ponovno je isprobao veći broj igrača, a neplanirano je iskusio i igru s igračem manje. Sredinom drugog poluvremena ozlijedio se Antolić i napustio teren, a Jurčić je sve zamjene već bio poslao na teren.

Dinamo je ranije na turniru u Gabeli pobijedio Čapljinu i remizirao s Lokomotivom, od koje je potom izgubio na jedanaesterce.