Ljubojević ponovno pogodio

Mihaela Bradovski • srijeda, 03.03.2010.

Redovna tjedna provjera igrača koji u prvenstvenoj utakmici skupe manju minutažu ili ne upišu nastup, završila je u utorak pobjedom Pjesnika. Lučko je svladano rezultatom 2:0...

Zagreb - Lučko 2:0
1:0 Parlov (11m,7), 2:0 Ljubojević (22)

Zagreb je u sastavu Herceg, Jurendić, Oršulić, Pavlović, Špičić, Parlov, Novosel, Dedić, Šovšić, Medić, Ljubojević slavio zahvaljujući pogocima iz prvoga dijela.

U prvih 45 minuta "bijeli" su ostavili bolji dojam, a do prednosti su stigli već u sedmoj minuti. U kaznenom je prostoru srušen Dedić, a siguran realizator bio je Ivan Parlov.

U 22. minuti u strijelce se upisao i Goran Ljubojević koji je tako nastavio efikasna izdanja iz pripremnih susreta. Nastavak je protekao bez pogodaka, barem onih priznatih, gostima je jedan poništen zbog zaleđa.

Nastup su u nastavku, u dresu Pjesnika upisali i Babić, Bevab, Štiglec, Marjanović, Jelavić i Krstanović, dok su u kadru Lučkog nastupali Zagrebaši Bašić i Džolan.

Mladi branič Kazimir Poljak propustio je susret zbog obaveza u U-19 reprezentaciji, s mladom je reprezentacijom u Francuskoj bio Abdurahimi, dok je Ivankovića i vratara Škorića svladala temperatura.

Parlov, Špičić i Šovšić probleme s ozljedama ostavili su za sobom, a Štimac na teren nije poslao tek Pejića, te Celjaka i Kartela koji pauziraju već duže vremena.

Gostima je pripao bolji dojam u nastavku, a Dražen Biškup koristio je usluge 19-orice igrača. Osim Zagrebovog dvojca na teren Veslačke izašli su: Rogač, Janković, Džaja, Lončar, I.Čunčić, Rak, Jakirović, Fuček, Jelač, Kovačević, M.Čunčić, Špoljarić, Oštrić, Malarić, Šarić, Lipovac, Zekić.