Olić: "Ne shvaćam Van Gaalovu odluku"

Borna Rupnik • ponedjeljak, 29.03.2010.

Ivica Olić i Danijel Pranjić u subotu su režirali Bayernov gol protiv Stuttgarta, ali ih je trener Louis van Gaal na poluvremenu ostavio u svlačionici. Ivici Oliću taj je potez neshvatljiv...

Bayernov trener Louis van Gaal u poluvremenu utakmice protiv Stuttgarta odlučio se na zamjenu. Umjesto asistenta Danijela Pranjića i strijelca Ivice Olića uveo je Francka Riberyja i Arjena Robbena.

"To je nevjerojatan potez i ne shvaćam Van Gaalovu odluku", požalio se naš napadač jednom bavarskom listu. "Znam da je uspjeh momčad prioritet, ali mislio sam da ću i ja biti jedan od igrača koji će dati svoj doprinos", dodao je Olić.

No, Olić je svjestan da nema puno izbora nego prihvatiti Nizozemčevu odluku, premda se nada konstruktivnom razgovoru. "Nisam tužan, samo sam razočaran. Ali planiram razgovarati s trenerom i pitat ću ga zašto se ovakve stvari događaju".

"Ne mogu biti zadovoljan ovim zbivanjima", zaključio je Ivica Olić.

Bayern već u utorak igra novu važnu utakmicu. Na Allianz Arenu im u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka stiže europski doprvak, Manchester United.

• Obrisan korisnik29.03.2010. u 21:00
    totalni promasaj van gaala!!vidi se da ne zna vodit ekipu koja igra na vise frontova cijelu sezonu,igrace treba rotirat i odmarat kad god je moguce,pogotovo ovake kakav je robben... imao je X na poluvremenu i zdravog robbena,a na kraju je ostao bez svega!!
  • sensitive bastard29.03.2010. u 20:16
    ola je igrač kojeg bi svaka ekipa na svijetu poželjela. jedan je od rijetkih igrača na svijetu koji daje 100% svojih mogućnosti i više i to na svakoj utakmici. nogomet je timska igra, a ola je pravi timski igrač koji gine za svoju momčad. oli netrebaju 10-ak utakmica da se privikne na neku momčad... [više na forumu]
    sensitive bastard
  • Obrisan korisnik29.03.2010. u 16:27
    ..neznam u kakvoj je Olić trenutno formi,ali ono što je do sada pokazivao za Bayern je vrhunsko..u svakom normalnom klubu bi takva radilica,osica bila u 1. sastavu,ali u Bayernu,kao i u Realu i sličnim prepotentnim klubovima moraju igrati zvjezdice..šteta za Olu,mogao je i u veći klub u kojem bi... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik29.03.2010. u 15:14
    robben se ozlijedio (i to nakon što su napravili sve izmjene), tako da on neće igrat u utorak protiv manchestera. i još jedan potez van Gaala, gubi 2:1, 15 minuta prije kraja, ulazi Demichelis, i van Buyten ide na centarfora... briljantan potez :-/
  • Obrisan korisnik29.03.2010. u 15:09
    da ih je ostavio do kraja morao bi ih i u LP staviti u prvu a to mu ne odgovara pošto su ovi ipak veće zvijezde...