Nikola Vlahović • srijeda, 31.03.2010.

Napadač Ajaxa Dario Cvitanić, koji se nalazi na posudbi u meksičkom klubu Pachuci, zabio je pogodak za vodstvo svoje momčadi...

Potencijalni hrvatski reprezentativac i napadač Ajaxa Dario Cvitanić, koji trenutno nastupa za meksički klub Pachucu, zabio je gol u utakmici protiv Toulca, u polufinalu tamošnje Lige prvaka.

Cvitanić je svoju momčad doveo u vodstvo u 34. minuti, a na konačnih 1:1 izjednačio je E. Duenas u 78. minuti. Zanimljivo je da je Toluca do kraja utakmice ostala samo sa devet igrača jer su po dva žuta kartona dobili Almazan i Novaretti.

Neodlučenim rezultatom 1:1, zadovoljniji mogu biti igrači Pachuce, jer za tjedan dana uzvrat igraju na svom terenu. Gostima će nedostajati dva igrača koja su suspendirana zbog crvenih kartona.

Dario Cvitanić na terenu je proveo 53 minute, a onda ga je zamjenio Mendivil.