S centra poništio izjednačenje

Borna Rupnik • utorak, 20.04.2010.

Argentinski Independiente svladao je u borbi za vrh prvenstvenog poretka momčad Banfielda, a u prvi plan iskočio je pogodak Leandra Graciana za 2:1...

U 15. kolu argentinske Clausure titula pogotka kola pripala je veznom igraču Independientea Leandru Gracianu, koji je protivničkog vratara uhvatio na spavanju i svladao ga s centra igrališta.

Njegova je momčad povela preko Silvere u 22. minuti, ali je Banfield poravnao zahvaljujući Ramirezu u 35. minuti susreta. Domaćini su proslavili pogodak, posložili se na svojoj polovici i u trenutku opet bili u rezultatskom zaostatku.

27-godišnji Gracian inače je igrač Boca Juniorsa na posudbi, a europski je nogomet iskusio u 13 utakmica, koliko je odigrao za grčki Aris.

Pobjedu Independientea (3:1) potvrdio je Nunez u samoj završnici dvoboja, a Independiente i Estudiantes dijele prvo mjesto s 30 bodova.

• boristurk21.04.2010. u 00:10
    jedne ili dvije sezone je on bio zvijer u tadasnjem CM-u...... prvenstva europe sam osvajao sa njim:)