Partizan treći put zaredom prvak Srbije

Borna Rupnik • petak, 14.05.2010.

Titula najbolje momčadi u Srbiji i treće će godine zaredom krasiti vitrine beogradskog Partizana, koji je kolo prije kraja prvenstva osigurao prvo mjesto na tablici...

Nogometno prvenstvo Srbije riješeno je i prije zadnjih 90 minuta. Partizan je pobjedom kod OFK Beograda pobjegao Crvenoj zvezdi na nedostižnih sedam bodova prednosti.

Za slavlje su se pobrinuli Cleo u prvom poluvremenu, već u devetoj minuti utakmice, te Ilić i Petrović u zaključnim minutama dvoboja.

Drugoplasirana Crvena zvezda istovremeno je na praznoj Marakani poražena od BSK-a 3:1. Savio je domaćinima donio prednost, ali su Đukić, Krstić i Radunović u nastavku susreta preokrenuli rezultat.

Za treće se mjesto bore OFK Beograd i Spartak Zlatibor voda.

• cameosis14.05.2010. u 04:42