Albanski Dinamo svladao Rijeku

Borna Rupnik • petak, 02.07.2010.

Nogometaši Rijeke pod vodstvom Nenada Gračana za novu se sezonu pripremaju na Pohorju, a odmah po dolasku odigrali su prijateljski susret i izgubili...

Rijeka se zaputila u Sloveniju na pripreme, a prvi protivnik sastavu s Kantride bio je Dinamo iz Tirane. Albanci su u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat i naposljetku slavili rezultatom 3:1.

Pogodak za Riječane postigao je novopridošli Ivan Rodić, bivši napadač Hajduka, već u trećoj minuti utakmice. Međutim, momčad iz albanskog glavnog grada postigla je do kraja susreta tri pogotka, dva zahvaljujući Martineni i jedan zahvaljujući Bakaju.

Sljedeću utakmicu na Pohorju Rijeka igra protiv slovenskog Rudara iz Velenja.

Prijateljska utakmica:
Rijeka - Dinamo Tirana 1:3

Rijeka: Radman, Švrljuga, Čagalj, Budicin, Yourassowsky, Bijelić, Rukavina, Čaval, Čulina, Rodić i Đalović. (Još su igrali: Lisjak, Čejvanović, Ljubović, Datković, Tadejević, Grujević, Rubčić, Stepčić, Gerc, Pehar i Pilčić.)

• Obrisan korisnik02.07.2010. u 12:38
    za razliku od šibenika, rijeka ove sezone ne rasprodaje cijelu ekipu, štoviše dovodi igrače. mislim, da od rijeke ove sezone treba očekivat više nego prošle sezone.
  • cameosis02.07.2010. u 12:26
    ajde da vidim da i albanski klub pobijedi, bravo!
    cameosis
  • Obrisan korisnik02.07.2010. u 11:29
    Ovakav rezultat je (neovisno o pripremnoj utakmici) čista tužna slika snage našeg klubskog nogometa. Eto i Šibenik razočarao jučer...ista priča svake godine.