Osijek uzeo mjeru Ferencvarosu

Ante Zovko • subota, 03.07.2010.

Nogometaši Osijeka najavili su dobru sezonu u najjačoj pripremnoj utakmici protiv mađarskog Ferencvarosa, kojeg su svladali s 2:0.

Utakmica pred 500-tinjak gledatelja imala je zanimljiv uvod jer je kasnila 45 minuta, navodno zbog zadržavanja mađarskih nogometaša na graničnom prijelazu.

Dobru igru domaće momčadi u prvom poluvremenu okrunio je Maglica u 44. minuti, pospremivši "odbijanac" nakon Vidakovićeva udarca. U 71. sve je zaključio Lepinjica lijepim pogotkom s ruba šesnaesterca.

U utakmici u kojoj je Tomislav Steinbrückner dao priliku gotovo svim igračima pojavila su se i tri pojačanja - Ivo Smoje, Mladen Pelaić i Josip Lukačević.

Steinbrückneru sada slijedi odluka koje će igrače u nedjelju povesti na završne pripreme na Pohorje. Prvu utakmicu u prvenstvu Osječani će odigrati 25. srpnja protiv Cibalije u Vinkovcima.