Jajalu i Varvodiću 45 minuta u pobjedi

Borna Rupnik • četvrtak, 08.07.2010.

Zvonimir Soldo testirao je mogućnosti svojih nogometaša u prijateljskom ogledu protiv regionalnog ligaša Lippstadta. Köln je bez većih problema upisao pobjedu...

Koncentriranom predstavom protiv niželigaša Lippstadta igrači Kölna ubilježili su pripremno slavlje. Rezultat je naposljetku glasio 5:2, a Zvonimir Soldo iskoristio je priliku na teren poslati dvije postave.

Ekipa iz prvog poluvremena obavila je veći dio posla i preko Laniga s bijele točke i iz igre te Matuschyka i jednim autogolom domaćina povela 4:1.

U nastavku je Lippstadt prvo smanjio, a završni rezultat postavio je Yalcin na samom kraju susreta.

Mladi Miro Varvodić, koji će tijekom sezone čuvati leđa iskusnom Farydu Mondragonu, prliku je dobio u drugom poluvremenu, isto kao i novopridošli mladi hrvatski reprezentativac Mato Jajalo.

• danchy08.07.2010. u 18:29
    jajalo je dobar potez solde, još par mladih igrača i može koln dobro proć...
    danchy
  • Obrisan korisnik08.07.2010. u 16:06
    Soldo sad se malo isprsite u prijelaznom roku i dovedite još dva tri igrača i predviđam vam negdje od 8. do 12. mjesta na kraju... To je ok.