Maja Giljanović • nedjelja, 11.07.2010.

Hrvatski reprezentativac Tomislav Dujmović bio je jedan od najzapaženijih igrača na utakmici 12. kola prvenstva između Lokomotiva i Anžija iz Mahačkale, gosti su Moskovljanima pružili slobodan otpor, ali su izgubili 1:2. Dujmović je odigrao svih 90 minuta, postigao je prvi gol Lokomotiva i zaradio žuti karton.

Tomislav Dujmović je bio jedan od najboljih igrača na terenu, a Lokomotiv je u 12. kolu slomio otpor Anžija. Gosti iz Mahačkale su poklekli u 17. minuti, a loptu im je iza leđa golmana pospremio upravo hrvatski reprezentativac i Lokomotivu osigurao vodstvo na poluvremenu.

U drugom dijelu Alijev je podebljao prednost, a opuštanje igrača Lokomotiva u 90. je minuti iskoristio Tagirbekov i upisao se među strijelce. Dujmović je odigrao svih 90 minuta, a koncem utakmice je zaradio i žuti karton.

Vezane vijesti

29-godišnjak je jedan od igrača na koje se trener Jurij Semin najviše oslanja, bivši igrač Hrvatskog dragovoljca, Intera i Međimurja propustio je samo jedno kolo i u 11 nastupa odigrao svih 990 minuta, a protiv Anžija je postigao drugi ovogodišnji gol nakon 1:1 protiv Nalčika u 10. kolu i dobio četvrti karton u 2010.

Hrvatski U-21 reprezentativac Josip Knežević s klupe je odgledao pobjedu Amkara protiv Toma (2:1), a šok je navijačima CSKA priredio Saturn, fenjeraši su u Moskvi iščupali bod (1:1).