Osvajač poljskog Kupa bolji od Zagreba

Borna Rupnik • nedjelja, 11.07.2010.

Poljska Jagiellonia bila je previsoka prepreka za igrače Ive Šuška, no Pjesnici unatoč porazu nisu ostavili posebno loš dojam...

Nositelj titule osvajača Kupa Poljske, ekipa Jagiellonije iz Bialystoka, pobijedila je hrvatskog prvoligaša iz Kranjčevićeve rezultatom 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u slovenskom Mariboru.

Jagiellonia je povela 2:0 zahvaljujući pogocima Kupisza i Bruna iz 20. i 29. minute utakmice, a u dobroj, dinamičnoj utakmici nakon koje su i jedni i drugi imali razloga za zadovoljstvo na završnih 2:1 smanjio je Pavlović u 34. minuti.

Pjesnike Ive Šuška naredni ispit čeka protiv nešto lakšeg protivnika, domaćeg drugoligaša Rudeša. Utakmica je na rasporedu u ponedjeljak u 18 sati.