Četiri splitska gola za finale

Borna Rupnik • subota, 17.07.2010.

Novi hrvatski prvoligaš iz Splita plasirao se u finale prijateljskog turnira u Vinjanima Donjim, zahvaljujući pobjedi nad domaćim sastavom...

Nogometaši Splita u nepotpunom su sastavu uspješno su preokrenuli vodstvo domaćina na Memorijalnom turniru Ante Bruno Bušić i tako osigurali plasman u nedjeljno finale, gdje će igrati protiv boljeg iz susreta Imotskog i pričuvne momčadi Hajduka.

Juroš je već u petoj minuti razveselio domaću momčad, no ubrzo je poravnao Šimić, a bolju igru Splita u nastavku u pogodak prednosti pretvorio je Parać.

Na 3:1 potom je povisio Žužul, da bi završni rezultat postavio Parać, svojim drugim golom na utakmici.