Henry debitirao golom protiv Crottenhama

Borna Rupnik • petak, 23.07.2010.

Sada već bivši francuski reprezentativac Thierry Henry pogotkom je debitirao za svoju novu momčad, New York Red Bullse, koji su ipak poraženi od Tottenhama 2:1...

Thierry Henry predstavio se sjevernoameričkoj nogometnoj publici na najbolji mogući način, pogotkom u svojoj prvoj utakmici za New York Red Bullse.

S druge strane terena stajao je londonski Tottenham, a francuski je napadač najbolje reagirao u 25. minuti susreta.

Ipak, domaćini nisu uspjeli obraniti stečeno vodstvo. Henry je na poluvremenu ostao u svlačionici, a Robbie Keane i Gareth Bale preokrenuli su rezultat.

U postavi Tottenhama startala su sva trojica hrvatskih reprezentativaca. Luka Modrić odigrao je 76 minuta, Niko Kranjčar šest manje, a Vedran Ćorluka prvo poluvrijeme.