U 19: Uvodni remi s Farskim Otocima

Mihaela Bradovski • petak, 08.10.2010.

Hrvatska reprezentacija do 19 godina remijem je startala u novi kvalifikacijski ciklus. Prvi protivnik izabranika Ivice Grnje bili su vršnjaci s Farskih otoka, a susret je završio rezultatom 2:2...

Grnjin je kadar u odnosu na EP u Francuskoj podosta oslabljen, u njemu više nema Pamića, Tičinovića, Kramarića, Vukušića, Andrijaševića, no bez obzira na sve tek bod iz prve utakmice s pravom se može nazvati neuspjehom.

Pogotkom su susret otvorili nogometaši Farskih Otoka, u 35. minuti poentirao je Sorensen. Sedam minuta kasnije Jakoliš pogađa za izjednačenje, a obećavajućih 2:1 nakon nešto više od sat vremena igre postavlja Mance. Konačnih, i za nas razočaravajućih 2:2 osam minuta prije završetka utakmice postavio je Hansson.

Grnja je od prve minute na teren poslao idući sastav: Picak, Antolić, Bručić, Begonja, Kraljević, Komorski, Jakoliš, Babić, Mance, Mlinar, Čulina, dok du u nastavku ušli Gorupec, Oršić i Živulić.

Osim s Farskim Otocima Hrvatska se u skupini nalazi s Italijom i domaćinom kvalifikacijskog turnira Latvijom. Nakon prvih utakmica u vodstvu se nalazi Italija koja je rezultatom 2:1 svladala domaćina. Utakmica protiv Latvije na rasporedu je u subotu, 9. listopada.

• Obrisan korisnik08.10.2010. u 16:10
    Pa nećemo bod smatrati neuspjehom, danas svi znaju igrati nogomet. Čekaj ko mi je ovo natipkao, sekundu makneš pogled s tipkovnice i gle...