Slaven s dva sastava bolji od Triglava

Ante Zovko • nedjelja, 10.10.2010.

Slaven Belupo reprezentativnu stanku koristi za pripremne susrete pred nastavak prvenstva. U subotu je pao i slovenski Triglav.

Uoči ogleda s Hajdukom na Poljudu Slaven Belupo testirao je sve raspoložive snage protiv slovenskog prvoligaša Triglava iz Kranja i pobijedio 4:1. Mile Petković odlučio je po jedno poluvrijeme dati dvama sastavima kako bi zagrijao igrače uoči novih prvenstvenih izazova.

Koprivničani su se nametnuli kvalitetom i poveli u 19. minuti. Bagarić je opalio iz daljine, a Delić je iskoristio odbijenu loptu i zabio za vodstvo. Za 2:0 pobrinuo se Vojnović prodorom po desnoj strani i snažnim udarcem koji je iznenadio vratara Pelka. Slovenci su se ipak vratili u 33. minuti, kad je Burgar pobjegao braničima i bez muke svladao Rodića.

U drugom dijelu priliku je dobila druga postava Farmaceuta koja je treći gol zabila u 81. minuti. Poredski je asistirao Mujanoviću, a ovaj iz blizine povisuje na 3:1. Mujanović je postavio i konačni rezultat u 90. minuti, iz jedanaesterca.