Borna Rupnik • subota, 06.11.2010.

Nakon što je Šahtaru donio pobjedu u Ligi prvaka protiv svog bivšeg kluba, Eduardo je bio strijelac i u domaćem prvenstvu...

Hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva ponovno je zatresao suparničku mrežu. Pogodak u Ligi prvaka protiv Arsenala nadogradio je pogotkom protiv Kryvbasa u ukrajinskom prvenstvu.

Šahtar je to gostovanje odradio s uspješnih 2:0, a naš je napadač bio zabio odličan volej u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela. Pobjedu "narančastih" potvrdio je još jedan Brazilac, Jadson, na isteku drugog dijela utakmice.

Eduardo je na terenu proveo svih 90 minuta, dok Mircea Lucescu ovoga puta nije računao na usluge svog kapetana, našeg Darija Srne.

Šahtar na prvenstvenoj ljestvici vodi s osam bodova i jednom utakmicom više od svojih vječnih rivala iz Kijeva, a treći je, također s utakmicom manje, i punih 12 bodova zaostatka Metalist.

• Obrisan korisnik08.11.2010. u 03:23
    Gol je "boli glavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"!!!
  • Obrisan korisnik07.11.2010. u 02:05
    ovaj gol podsjeca na Zidanov protiv Bayera u LP, samo što je druga noga... al maestralno... Eduardo je klasa kakvih danas u nogometu ima nažalost sve manje i manje...
  • Obrisan korisnik07.11.2010. u 01:40