Vodeni sportovi

Mladost lako s Koprom

Vedran Babić • subota, 06.11.2010.

Vaterpolisti Mladosti ubilježili su i treću pobjedu u regionalnoj ligi. Protiv Kopra Rokave Žapci su dobili tri od četiri četvrtine i na kraju slavili s visokih 11 golova razlike.

MLADOST - KOPER ROKAVA 17:6 (5:1, 5:0, 1:2, 6:3)

Triglav Jadranska liga, 3. kolo
Zagreb, bazen na Savi
Suci: Tomić, Rožman

Mladost: Marcelić, Vukičević (3), Pavičić, Letica (1), Petković (2), Živković (5), Udovičić (1), Brlečić, Karač (1), Muslim, Hinić (1), Buljubašić (1), Pavić, Lončar (2). Trener: Emil Nikolić

Koper Rokava: Grzentić, Nastran (1), Verač, Računica (1), Burburan, Anzeljc, Barbarić, Galič (3), Fabič, Čupić (1), N. Černeka, Crnica, Prelc, R. Černeka. Trener: Veselin Đuho

Igrač više: Mladost 4/10, Koper Rokava 1/6
Peterci: Mladost 1/1, Koper Rokava -

Mjesta iznenađenju na Savi večeras nije bilo. Mladost se lako obračunala s Koprom i zadržala maksimalan učinak poslije tri kola dok Slovenci, na čijoj je klupi bivši trener Mladosti i Juga Veselin Đuho, i dalje čekaju na svoje prve bodove.

Mladostaši su uraganski krenuli u susret te su poslije prve dvije četvrtine već imali prednost od 10:1. U trećem periodu su se malo opustili, no u završnici su opet pojačali ritam i završili s uvjerljivih 17:6.

Na kraju spomenimo kako je najbolji strijelac Mladosti bio 19-godišnji Duje Živković s pet golova dok je kod gostiju Teo Galič bio najefikasniji s tri pogotka.