Redknapp: "Ni naslov nije nemoguć"

Ante Zovko • nedjelja, 21.11.2010.

U Tottenhamu su nakon pobjede u gradskom derbiju porasle ambicije, dok se u redovima Arsenala još ne može shvatiti kako je utakmica izgubljena.

Arsenal i Tottenham odigrali su u subotu derbi za pamćenje. Vodstvo Arsenala 2:0 Spursi su u drugom poluvremenu okrenuli na 2:3 i s punim plijenom napustili Emirates.

Menadžer Tottenhama Harry Redknapp priznao je kako je njegova momčad nadigrana u prvom dijelu jer je pustila Topnicima previše prostora. No, u nastavku se sve promijenilo: "U drugom smo poluvremenu morali ići na sve ili ništa. Uveo sam Jermaina Defoea i srećom je uspjelo", izjavio je za Sky Sports.

Redknapp je nakon susreta isijavao optimizam: "Možemo dobiti svakoga, a ova današnja pobjeda vraća nas natrag u utrku koja je širom otvorena. Možemo postići sve što pomislimo, samo to moramo vjerovati. Nije nemoguće osvojiti naslov."

Arseneu Wengeru bilo je teško "progutati" treći domaći poraz u sezoni. "Tri domaća poraza su previše. U prve dvije utakmice nismo prezentirali igru i može se reći da smo dobili što smo zaslužili. Međutim, danas smo imali i igru, ali kad smo već dobili priliku da zauzmemo vrh ljestvice, nismo bili u stanju to učiniti i to je zabrinjavajuće."

"Ako pogledate statistiku, vrlo je teško shvatiti kako smo izgubili utakmicu - pad koncentracije, neke osnovne greške, malo nesreće. Ostanete bez riječi kad morate analizirati utakmicu. Misterija je kako smo izgubili utakmicu."

• Obrisan korisnik21.11.2010. u 21:58
    Tko visoko leti ..................................
  • Obrisan korisnik21.11.2010. u 16:27
    Uzeo je prvenstvo bez poraza u cijeloj sezoni, ima najveći niz bez poraza u povijesti premier lige, bio je u finalu lige prvaka gdje je nesretno izgubio od Barce, nije gubitnik samo je zadnjih par godina pretjerao sa klincima, odlaskom Vieire iz sredine se sve promjenilo, treba mu jedan takav... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik21.11.2010. u 15:57
    ma o kakvim šansama ti pričaš. da arsenal ima mentalitet ko manu, chelsea, barca itd. - kad te načnu onda te razbiju ne bibilo tu nikakve priče a ne ove budale ne mogu ni ovaj jadni tot dobit
  • Obrisan korisnik21.11.2010. u 13:36
    Tom logikom nije nemoguće niti da Liverpool osvoji krunu:-)
  • Obrisan korisnik21.11.2010. u 13:31